Atsiliepimai

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5
iš 5
ELENA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Puikiai kelionė!Nuoširdži padėka gidei Laimutei už profesionalumą , įdomius pasakojimus ir rūpestį visos keionės metu.Taip pat didelis ačiū vairuotojams už saugią sklanžia ir komfortiška kelionę.Likome labai patenkinti ir parsivežėme daug gražių įspūdžių
5
iš 5
DAIVA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Basakojų takas Latvijoje – vieta, kur gamtą galima pajusti basomis. Ėjimas įvairiais natūraliais paviršiais suteikia naujų pojūčių, padeda atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka gamtoje.
5
iš 5
JŪRATĖ
Keliauta Birželio mėn. 2026
Su jumis keliauju jau ne pirma karta ir nuoširdžiai sakau niekad nenuvyle. Manau kelionės įspūdžiu sėkmę lemia vidinis nusiteikimas .jei žmogus zyziantis ....tokiems sakau stokis padaryk geriau . Linkėjimai šiandieninei gidei Neringai ,kuri mus lydėjo po latvijos pelkynus😃😃. Visais buvo pasirupinta , patarta . Ačiū!!
5
iš 5
MEILĖ
Keliauta Birželio mėn. 2026
Įspūdžiai puikūs
5
iš 5
GRAŽINA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Labai patiko
5
iš 5
LINA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Labai geras neskubus ritmas, užtenka laisvės
5
iš 5
AUDRONĖ
Keliauta Birželio mėn. 2026
Kelionė buvo įdomi. Ačiū gidei Laimai už nuoširdumą ir rūpestį keliaujančiais, kurį jautėme visos kelionės metu. Vairuotojms ačiū už saugıą kelionę.
5
iš 5
ZINA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Kelionė gerai organizuota, viskas vyko sklandžiai.
5
iš 5
MILDA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Gidei Neringai ačiū už nuostabią ekskursiją! Buvo labai įdomu, jauku ir smagu klausytis Jūsų pasakojimų. Jūsų entuziazmas ir nuoširdumas padarė šią dieną ypatingą. Linkime sėkmės ir daug dėkingų keliautojų!
5
iš 5
NATALIJA
Keliauta Birželio mėn. 2026
Dar nėra nei vienos kelionės, kuri būtų nuvylusi. Viskas puikiai suorganizuota, darbuotojų atsidavimas 100 proc. Prašymas, kai kurios kelionės būna per daug objektų pridėta, reikia visur bėgti, nespėjam net pasigrožėti ( 1 buvo, bet prieš metus ).